Dzień Kota – Jeżyki

| Kategoria: Grupa VIII Jeżyki | Brak komentarzy

W pon. 19 lutego obchodziliśmy Dzień Kota. W tym dniu poszerzyliśmy naszą wiedzę n/t życia kotów i opieki nad nimi. Była też „kocia gimnastyka” czyli zabawy muzyczno-ruchowe. 😉

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5r5o1b (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry