Informacja o dostępności zawartości

| Kategoria: | Brak komentarzy

Wykonawca dołożył wszelkich starań, by treść niniejszej witryny była dostępna dla każdego, niezależnie od jego ograniczeń. Wykorzystano przy tym wytyczne opisane w WCAG 2.0 – Wytyczne Dotyczące Ułatwień Dostępu Do Zawartości Sieci 2.0, które obejmują szeroki wachlarz problemów i rekomendacji do tworzenia dostępnych zawartości sieci.

Dokument ten zawiera zasady, wytyczne i kryteria sukcesu, które definiują i wyjaśniają wymagania do tworzenia dostępnych informacji internetowych oraz aplikacji. „Dostępnych” oznacza takich, które mogą być używane przez ludzi niepełnosprawnych w tym niewidomych, ze słabym wzrokiem, z problemami słuchu, z problemami uczenia się, posiadających pewne ograniczenia kognitywne, ruchowe, kłopoty z mową, światłoczułość lub kombinację powyższych. Przestrzeganie tych wytycznych sprawia, że strony są bardziej dostępne również dla większości użytkowników, włącznie z osobami starszymi. Pozwoli to również na dostęp do zawartości sieci z różnego typu urządzeń, np. urządzeń mobilnych.

Nie są wymagane żadne specjalne programy od wykonawcy niniejszej witryny, aby móc stronę odsłuchać w dowolnym, programowym czytniku głosowym.

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry