Spartakiada matematyczna

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa VIII Jeżyki, Grupa X Sówki | Brak komentarzy

Dziś w naszym przedszkolu odbyła się Spartakiada Matematyczna – „Mistrz Matematyki” dla sześciolatków z pomorzańskich przedszkoli: PP38, PP44, PP48, PP52, PP53 oraz PP80. Podczas zorganizowanej „Spartakiady Matematycznej” dzieci mogły wykazać się znajomością figur geometrycznych, umiejętnością liczenia, a także logicznym myśleniem i umiejętnością współdziałania w zespole. Zabawy matematyczne przyniosły dzieciom wiele radości i pokazały, że matematyka nie musi być nudna 😉 Każda drużyna otrzymała dyplom i drobne upominki. „Mistrzem Matematyki” została drużyna z PP 53 🏆GRATULUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM 🤗

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4y9m1r (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry