Walentynki w Jeżykach

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa VIII Jeżyki | Brak komentarzy

Dzisiaj w naszej grupie obchodziliśmy Walentynki – wyjątkowy dzień wyrażania sympatii czy przyjaźni. Poznaliśmy historię, zwyczaje, ciekawostki oraz tradycje walentynek. Później były zabawy oraz drobny upominek w postaci serduszkowego lizaka ❤️.
Na koniec skorzystaliśmy z uprzejmości gr. Mrówek i zrobiliśmy śliczne zdjęcia w przepięknej walentynkowej scenerii🤗

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

0q9p2e (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry