Wulkan

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa V Misie | Brak komentarzy

 Podczas wcześniejszych zajęć dzieci dowiedziały się, co znajduje się we wnętrzu Ziemi i czym jest wulkan, Aby jeszcze bardziej to zrozumieć zrobiliśmy doświadczenie z użyciem octu i sody- co doprowadziło do „wybuchu wulkanu”.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

0k1o8a (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry