Bal karnawałowy u Biedronek

| Kategoria: Grupa I Biedronki | Brak komentarzy

W grupie Biedronki odbył się przedszkolny bal karnawałowy, na który przybyły dzieci przebrane w piękne stroje. Przedszkolaki z dumą prezentowały bajeczne stroje. Z wielką ochotą uczestniczyły w tańcach, zabawach i konkursach.

Wspólna zabawa przyniosła dzieciom wiele radości, a to było jej głównym celem.

Na sam koniec zabawy karnawałowej zwieńczeniem był słodki poczęstunek. :)

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4i8q1s (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry