Wycieczka na musical „Alicja w krainie czarów ” – gr. Wiewiórki.

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa II Wiewiórki | Brak komentarzy

Za nami pierwsza wycieczka tramwajem! Daliśmy radę!

Dzieci były zachwycone przejazdem tramwajem i wyjściem na spektakl do CH Galaxy.

Podczas przedstawienia mogliśmy poczuć się jak główna bohaterka – Alicja. Wpaść do króliczej nory i wraz z bohaterami przeżyć niezapomnianą przygodę w krainie czarów, przeplataną śpiewem i tańcem. To było coś niesamowitego.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6y5r1e (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry