„Alicja w Krainie Czarów” – musical w Multikinie

| Kategoria: Grupa IV Mrówki | Brak komentarzy

7 lutego wybraliśmy się do Multikina, aby obejrzeć spektakl pt. „Alicja w Krainie Czarów” wystawiany przez Teatr Muzyczny „Forte”. Musical ten zachęcał dzieci do wspólnej zabawy i angażował je w serię nieprzewidzianych zdarzeń na scenie. Dodatkową atrakcją była jazda komunikacją miejską, która bardzo się dzieciom podobała :)

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4w4t3h (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry