BAL KARNAWAŁOWY W „SARENKACH”.

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa III Sarenki | Brak komentarzy

W czwartek 8 lutego w naszej grupie odbył się bał karnawałowy. Bawiliśmy się z dziećmi z grupy „Liski” i „Wiewiórki”. Wszyscy byli przebrani w różne ciekawe stroje. Były wróżki, czarownice, koty. Byli także policjanci, strażacy oraz bohaterowie ze znanych bajek i filmów. Zabawa była wyśmienita.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5d7h8k (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry