„Muzyka jest wokół nas”

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa VIII Jeżyki | Brak komentarzy

Muzyka przyczynia się do kształtowania wyobraźni, jest źródłem radości i odprężenia. Dzieci poznały instrumenty muzyczne tj: klarnet, flażolet oraz batutę( mogły poczuć się jak dyrygent) 🙂. Celem zajęć było rozbudzenie w dzieciach do muzyki, śpiewu, kształcenia ich poczucia rytmu.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2h0a7q (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry