Bal karnawałowy w Jeżykach

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa VIII Jeżyki | Brak komentarzy

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczająca im wielu przeżyć i radości.
02.02.2024r. w piątek już od rana pojawiały się w naszej grupie i grupie Mrówki dzieci przebrane za kolorowe postacie. Niektóre dzieci trudno było rozpoznać 🙂. Była wspólna zabawa z dziećmi z gr. Mrówki, gdzie dzieci świetnie się bawiły w rytm muzyki oraz brały udział w konkursach. Po skończonej zabawie przeszliśmy do swojej sali, gdzie czekał na dzieci poczęstunek.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

0q4h1g (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry