24.11.2023r. „Dzień Pluszowego Misia” u Wiewiórek.

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa II Wiewiórki | Brak komentarzy

Wszystkie dzieci dziś przyniosły swoje kochane misie, które mają święto. Wiewióreczki wspólnie z misiami tańczyły, śpiewały piosenki. Dzieci pokolorowały obrazek z wybranym misiem, były również w ” Misiowym kinie” ,gdzie obejrzały bajeczki z Misiem Uszatkiem. Był to miły dzień, pełen wrażeń.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1u2j9k (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry