Słoneczka poznają ciekawostki przyrodnicze.

| Kategoria: Grupa VII Słoneczka | Brak komentarzy

We wtorek 14 listopada odwiedzili nas goście z Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Zachodniopomorskiego. Opowiedzieli nam jak zwierzęta przygotowują się do zimy. Okazało się, że my również całkiem sporo wiemy na ten temat. Spotkała nas także niespodzianka. Z wizytą przybył do nas żuraw, który jest najwyższym ptakiem w Polsce. Zrobiliśmy z nim pamiątkowe zdjęcie, a nawet pobawiliśmy się w berka.

Bardzo podobało nam się to spotkanie i już planujemy na wiosnę wycieczkę do Puszczy Bukowej.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3h7v2j (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry