Święto Niepodległości u Słoneczek :)

| Kategoria: Grupa VII Słoneczka | Brak komentarzy

W piątek 10 listopada gościliśmy w naszej grupie panią Małgorzatę Zawadzką. Pani Małgorzata jest nauczycielką historii i w bardzo ciekawy i barwny sposób opowiedziała nam legendę o orle, który jest naszym godłem.

Zaprosiliśmy naszego gościa do zaśpiewania Hymnu Polski o godzinie 11.11. Było pięknie i uroczyście.

Pani Małgorzata obiecała nas jeszcze odwiedzić i opowiedzieć kolejne legendy. Już z niecierpliwością czekamy na następne spotkanie.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4k7g0a (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry