10.11.2023r. – „Dzień Jeża”

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa II Wiewiórki | Brak komentarzy

Dzisiaj Wiewióreczki obchodziły Święto Jeża, zapoznały się z różnymi ciekawostkami o jeżu, rozwiązywały zagadki, słuchały wierszy, piosenek i bawiły się w jeżyki. Poznawały wygląd i sposób poruszania oraz smakołyki, jakimi zajadają się jeże. Wykonały pracę plastyczną, był to ciekawy dzień dla dzieci.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4v9w9f (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry