„Szkoła do hymnu”

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa I Biedronki, Grupa II Wiewiórki, Grupa III Sarenki, Grupa IV Mrówki, Grupa VIII Jeżyki | Brak komentarzy

W piątek 10 listopada o godz. 11.11 wspólnie z gr. „Mrówki”, „Sarenki”, „Wiewiórki”, „Biedronki” zaśpiewaliśmy na przedszkolnym łączniku hymn narodowy. Cieszymy się, ze w tak licznym gronie mogliśmy wyrazić swój patriotyzm i przywiązanie do symboli narodowych🇵🇱

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5c1v9f (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry