GRUPA LISKI. OBCHODY DNIA KROPKI

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa VI Liski | Brak komentarzy

15 września grupa LISKI obchodziła Międzynarodowy Dzień Kropki. Celem tego dnia było wzbudzenie u dzieci kreatywności, pomysłowości i odwagi. Był to dzień w którym dzieci tworzyły prace plastyczne, których motywem przewodnim była kropka. Powstały kropki wg projektu każdego dziecka.
Wspólnie bawiliśmy się i braliśmy udział w zabawach muzycznych, ruchowych i plastycznych. Było kolorowo, ,,kropkowo” i radośnie

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4z7a4m (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry