15.09.23 r. ,,Dzień Kropki,, w grupie ,,Wiewiórek,,

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa II Wiewiórki | Brak komentarzy

Jest to międzynarodowe święto kreatywności, zabawy, wiary w swoje możliwości i odkrywanie talentów.
Dzieci wysłuchały opowiadania o kropce i nieśmiałej dziewczynce Vashti, która nie wierzyła w swoje możliwości i bała się próbować nowych rzeczy. Jednak dzięki wsparciu wspaniałej nauczycielki plastyki i niewielkiej kropce, Jej świat zaczyna się zmieniać. Wiewióreczki świetnie się bawiły, liczyły kropki, tańczyły, odkrywały swoje talenty w różnorodnych zabawach z kropką. Wykonały pracę plastyczną pt. „Piłka w kolorowe kropki”przy użyciu plasteliny. Był to dzień pełen wrażeń i przeżyć. Zapraszamy do galerii zdjęć.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5y2s2z (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry