„SARENKI” OBCHODZĄ MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI.

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa III Sarenki | Brak komentarzy

W piątek 15 września obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Od rana wszystko co robiliśmy wiązało się z „kropką”: bawiliśmy się z nią, ćwiczyliśmy z nią, tańczyliśmy, rysowaliśmy, malowaliśmy, nawet na naszych ubraniach widniały kolorowe kropki. Zabawy i radości było co niemiara. To był super dzień.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

9d2s1r (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry