Liski w Muzeum Techniki i Komunikacji

| Kategoria: Grupa VI Liski | Brak komentarzy

We wtorek 30 maja wybraliśmy się na kolejną wycieczkę autokarową. Tym razem naszym celem było Muzeum Techniki i Komunikacji. Była to bardzo ciekawa wyprawa. Zobaczyliśmy tam wiele przeróżnych pojazdów z dawnych czasów. Były tramwaje, autobusy, samochody oraz przeróżne motory i motocykle.
Tramwajami i autobusami mogliśmy się nawet przejechać, ale oczywiście w wyobraźni!

Oprócz wizyty w muzeum zrobiliśmy sobie małą wycieczkę po mieście. Pan kierowca przewiózł nas, a my podziwialiśmy nasze piękne miasto.

Zatrzymaliśmy się na Wałach Chrobrego i zrobiliśmy sobie mały spacer.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6i6z0m (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry