Dzień Mamy i taty u Lisków

| Kategoria: Grupa VI Liski | Brak komentarzy

W czwartek 25 maja świętowaliśmy dzień Mamy i Taty w naszej grupie. Dzieci pięknie zaśpiewały piosenki, powiedziały wierszyki i zatańczyły dla swoich ukochanych rodziców. Były też wspólne zabawy, konkurs oraz tańce z rodzicami. Dzieci przygotowały prezenty i tradycyjnie zaśpiewały STO LAT!

Nie zabrakło też drobnej przekąski, która zniknęła bardzo szybko.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5l5r8e (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry