Liski poznają jak bezpiecznie zachowywać się w obecności psa

| Kategoria: Grupa VI Liski | Brak komentarzy

W czwartek 20 kwietnia w przedszkolu odwiedzili nas policjanci z przesympatyczną suczką o imieniu Andzia. Podczas tego spotkania dowiedzieliśmy się jak bezpiecznie zachowywać w obecności obcego psa. Ćwiczyliśmy także postawy, jakie należy przyjmować, gdy ma się kontakt z psem agresywnym. Było to bardzo pouczające spotkanie.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

7a8z1t (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry