Pan i Pani Bulwa

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa IV Mrówki | Brak komentarzy

Trzeciego kwietnia uczestniczyliśmy w warsztatach przyrodniczych. Każdy z nas wykonał swoją postać, którą należało potem codziennie moczyć w wodzie tak, aby wyrosła na czubku głowy trawa czyli „włosy” 😄 Ciekawe komu udało się je wyhodować ?

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3x5w9z (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry