Śmieciowe cuda

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa VII Słoneczka | Brak komentarzy

Dzieci z grupy słoneczek nadały „drugie życie ” materiałom do recyklingu. Pomysły były zaskakujące. Łączono różne materiały- kartony, folie spożywczą, nakrętki, rolki papieru, bibuły, druciki kreatywne, Pompony. Wszystkie zgromadzone śmieciowe stworki, pojazdy, zwierzątka,roboty zostały wyeksponowane w szatni.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

0f2i9l (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry