Mrówki i kosmos

| Kategoria: Grupa IV Mrówki | Brak komentarzy

Dziś obejrzeliśmy kosmiczny seans. Uczestniczyliśmy w zajęciach Planetarium Mobilnego Orbitek. Pan Andrzej opowiadał o planetach oraz przedstawił je w postaci piłek 😉 Obejrzeliśmy planety, gwiazdy, znaki zodiaku i inne konstelacje …

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

9s9r2f (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry