Dzień Motyli

| Kategoria: Grupa III Sarenki, Grupa IV Mrówki | Brak komentarzy

14 marca obchodziliśmy Dzień Motyli 🙂

W tym dniu dowiedzieliśmy się różnych ciekawostek na temat życia motyli. Korzystaliśmy z książki p.t.: „Motyle” wypożyczonej z naszej zaprzyjaźnionej biblioteki – w SM Kolejarz. Poznaliśmy cykl rozwojowy motyla. Wszystko zostało utrwalone w postaci prac plastyczno-technicznych 🙂

W Grupie Sarenki:

W Grupie Mrówki:

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5z6o7w (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry