Światowy Dzień Dzikiej Przyrody

| Kategoria: Grupa IV Mrówki | Brak komentarzy

2 marca – to dzień szczególny, bo poświęcony dzikiej przyrodzie. Rozmawialiśmy o tym jak można dokarmiać zwierzęta, poznaliśmy ich zwyczaje i charakterystyczne cechy oraz wykonaliśmy pracę plastyczno techniczną na ten temat 🙂

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

8b2s0q (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry