Kino grupowe

| Kategoria: Grupa IV Mrówki | Brak komentarzy

W dniach 27 lutego – 3 marca głównym tematem było Kino i Teatr. Poznawaliśmy osoby pracujące w kinie , a zwłaszcza w teatrze – nazwy zawodow i specyfikę pracy. W czwartek 2 marca zorganizowaliśmy sobie w naszej sali Kino grupowe – sami przygotowaliśmy bilety, był też popcorn i obejrzeliśmy Tajemnice zielonego królestwa.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

9k3h9j (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry