Dni teatru

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa VII Słoneczka | Brak komentarzy

Cały tydzień poświęciliśmy teatrowi: kulturalnym zachowaniem w teatrze, podczas spektaklu. Wszystko to można było przetestować w przedszkolu podczas teatru cieni Cioci Soni. Dzieci obejrzały bajkę o czerwonym kapturku. Na koniec wszyscy wyciągnęli wnioski czyli morał bajki ZAWSZE TRZEBA SŁUCHAĆ DOROSŁYCH.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4h4k7n (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry