Przedstawienie…….

| Kategoria: Grupa IX Zajączki, Grupa VIII Jeżyki | Brak komentarzy

We wtorek przyjechali do naszego przedszkola prawdziwi aktorzy. Przenieśli nas w dawne czasy do zamku, w którym mieszkał francuski Hrabia wraz z duchem, który wciąż płatał figle. Duch okazał się przyjazny a hrabia bardzo śmieszny. Jeżyki i Zajączki oglądały z wielkim zaciekawieniem a nawet tańczyły brały udział w konkursach…

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

7t8f8c (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry