Wspomnień czar – wizyta Dziadka Hani :)

| Kategoria: Grupa V Misie, Grupa VI Liski | Brak komentarzy

Pięknym świątecznym wpomnieniem jest wizyta dziadka Hani, którego Liski gościły tuż przed Bożym Narodzeniem. Było wspólne śpiewanie kolęd. Była także wspólna zabawa, na którą zaproszone zostały przedszkolaki z grupy Misie.

W tworzeniu przemiłej świątecznej atmosfery pomagał także tata Hani.

Ślicznie dziękujemy Panom za spotkanie i zapraszamy na kolejne!

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4s8s8v (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry