Dzień Pluszowego Misia.

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa VIII Jeżyki | Brak komentarzy

W piątek 24.11 Jeżyki po raz pierwszy w przedszkolu świętowały Urodziny Misia. Każdy przyniósł pluszowego przyjaciela, aby pobawić się z nim przy muzyce. Były pląsy, tańce i zabawy a potem odpoczynek w Misiowym Kinie i oglądanie bajki z czasów rodziców i dziadków – Przygody Misia Uszatka. To był dzień pełen wrażeń.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

8e1w1h (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry