Dzień Pluszowego Misia w Wiewiórkach

| Kategoria: Grupa II Wiewiórki | Brak komentarzy

Dzień Pluszowego Misia był pełen radości i świetnej zabawy. Każdy przedszkolak przyniósł swojego ukochanego pluszaka. Były zabawy z misiami, misiowe piosenki, misiowe kolorowanki i największa atrakcja tego dnia – Misiowe Kino.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5v2j9u (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry