25.11.2022 „Dzień Pluszowego Misia „

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa I Biedronki | Brak komentarzy

Dzisiejszy dzień Biedroneczki rozpoczęły od powitania Naszych Gości: „Pluszowe Misiaczki” oraz zabawy ze śpiewem „Stary Niedźwiedź”. Byliśmy w „Kinie Misia”, gdzie oglądaliśmy filmiki z Misiem Uszatkiem i tak, jak w prawdziwym kinie dostaliśmy bilety oraz popcorn. Zrobiliśmy również pracę plastyczną, oczywiście Misia. Cały dzień minął Nam na wielu atrakcjach i wspólnych zabawach z Misiami.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4a8w0i (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry