Święto Niepodległości w „Wiewiórkach”

| Kategoria: Grupa II Wiewiórki | Brak komentarzy

Święto Niepodległości to lekcja nie tylko dla dorosłych. W naszym przedszkolu w szczególny sposób uczciły je również dzieci. Ubrane na galowo z kotylionami w ojczystych barwach zaśpiewały Hymn Polski i recytowały wiersz W. Bełzy „Kto Ty jesteś? -Polak mały”.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2a3l4w (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry