Dzień kundelka u Lisków :-)

| Kategoria: Grupa VI Liski | Brak komentarzy

We wtorek 25 października swoje święto obchodzą tak bardzo kochane przez nas kundelki. Dla Lisków był to dzień, w którym miały okazję opowiedzieć o swoich czworonożnych przyjaciołach oraz pokazać ich zdjęcia.

Był to również dzień pełen zabaw z kundelkiem w roli głównej, poznaliśmy piosenkę o przesympatycznym jamniczku, a nawet wykonaliśmy zadanie plastyczne.

Z pomocą rodziców dzieci przygotowały prezent dla kundelka. Przyniosły jedzenie oraz koce dla zwierzą. prezent został przekazany do Towarzystwa Opieki na Zwierzętami w Szczecinie.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

0d3t7f (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry