Pokaz magii w Sarenkach

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa III Sarenki | Brak komentarzy

Z okazji urodzin Mai, rodzice zaprosili do naszej grupy Magika. Dzieci przeniosły się w świat magii i czarów. Podczas występu, dzieci były zapraszane do udziału, aby pomóc czarodziejowi. Zabawa wszystkim się bardzo podobała, szczególnie pełniąc rolę asystenta. Po przedstawieniu wszyscy udali się na urodzinowy poczęstunek.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1u6y2g (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry