JEŻYKOWY DZIEŃ DYNIOWY.

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa VIII Jeżyki | Brak komentarzy

W piątek nasza grupa świętowała DZIEŃ DYNI.Najpierw były zabawy z balonikiem i piłką zaczarowanymi w dynię a potem kolorowanie masek dyniowych i oczywiście prezentacja swoich wesołych główek dyniowych.Brawa i podziękowania dla dzieci i rodziców za pomysłowość i zaangażowanie…drobne nagrody niespodzianki czekają czekają!!!

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4r9z0r (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry