DZIEŃ KUNDELKA W GRUPIE MISIE.

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa V Misie | Brak komentarzy

25 października nasza grupa obchodziła Dzień Kundelka. W tym dniu dzieci podczas zajęć rozmawiały o miłości i szacunku do zwierząt, oraz okazywaniu im pomocy.Misie dowiedziały się na temat wyglądu psa. Jego pielęgnacji i żywienia. Dowiedziały się również czym różnią się psy rasowe od kundelków. Dzieci chętnie bawiły się przy piosenkach o pieskach. Wszystkie „Misie” wiedzą już doskonale, że każdy pies – kudelek, czy rasowiec zasługuje na uwagę i miłość.Dlatego nasza grupa uczestniczy w zbiórce rzeczy dla Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6o7p3m (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry