Wiewiórki tworzą grę – ścigankę.

| Kategoria: Grupa II Wiewiórki | Brak komentarzy

Dzieci z grupy „Wiewiórki uczą się konstruować gry – ściganki. Przy okazji zdobywają wiele cennych umiejętności: uczą się uważnie słuchać, przestrzegać reguł gry, rzucać naprzemiennie kostką, sprawdzać, czy się nie pomyliły. Gra dostarczyła dzieciom wiele radości i emocji.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2d0t9n (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry