Liski robią przetwory z ogórków 🙂

| Kategoria: Grupa VI Liski | Brak komentarzy

Ogórek, ogórek, ogórek zielony ma garniturek …

Liski postanowiły zrobić przetwory z warzyw. Poznały sposób na kiszenie ogórków i samodzielnie włożyły ogóreczki do słoików. Teraz pozostało tylko czekanie aż się ukiszą, a później juże tylko degustacja 😋

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

8t0y2c (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry