Dzień Chłopaka w Jeżykach.

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa VIII Jeżyki | Brak komentarzy

Dzisiaj Pani Asia z Panią Wioletką i Panią Marzenką przygotowały dla dzieci niespodziankę, poprosiły o pomoc dziewczynki. Najpierw chłopcy zostali przystrojeni w wizytowe „MUCHY” , potem Panie zaprosiły dzieci do stołu.Dziwczynki odśpiewały uroczste „STO LAT” a potem wszyscy zasiedli do słodkiego poczęstunku. Kiedy już wszyscy skończyli Panie zaprosiły dzieci do zabaw tanecznych przy muzyce. Każdy mógł wyhasać się do woli!!

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4g1b6k (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry