Zabawy z figurami

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa VII Słoneczka | Brak komentarzy

W grupie słoneczek rozpoznawaliśmy figury geometryczne: koło, kwadrat, prostokąt, trójkąt. Na podstawie wybranej figury szliśmy po odpowiedniej ścieżce i klasyfikowaliśmy figury względem kształtu. Na samym końcu przeliczaliśmy zbiory, porównywaliśmy gdzie jest mniej, więcej i tyle samo.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1f0o4i (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry