21.06. 22 r. – ,,Owady, pajęczaki i inne robaki” w grupie ,,Mrówek”- zajęcia prowadzone przez Wojtka.

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa IV Mrówki | Brak komentarzy

Dzisiaj Wojtek A. przyniósł swoją kolekcję różnych owadów i pajęczaków którymi się interesuje, jak Nam powiedział od ,,Małego” oraz segregator z wieloma książeczkami. Chętnie podzielił się swoją wiedzą. Dzieci były zachwycone a Wojtuś bardzo przejęty i zadowolony. Bardzo dziękujemy Wojtkowi za prezentację. Zapraszamy do galerii zdjęć.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3t4i1m (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry