Żegnamy Wiewióreczki …

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa II Wiewiórki | Brak komentarzy

Ach! jak ten rok szybko minął… Nie tak dawno witaliśmy się – był wrzesień – dzieci przyszły do przedszkola. A dziś uroczyście pożegnaliśmy się w grupie Wiewiórki… Ten wspólny rok minął nam bardzo szybko. Było dużo zabawy i nauki, dużo konkursów z niesamowitymi pracami konkursowymi i wiele wspaniałych chwil…

Drodzy Rodzice dziękujemy Wam serdecznie za zaangażowanie w życie naszej grupy, wspaniałą współpracę, za życzliwe słowa wsparcia i za pomoc w organizacji naszych przedsięwzięć.

Dziękujemy gorąco Pani Ani za dbanie o nasze posiłki, sale i wspieranie nas w działaniach grupy…

Życzymy udanych i wspaniałych wakacji ! Do zobaczenia w grupie Mrówki!

Zapraszamy do galerii zdjęć:

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3g8w9q (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry