6.06.2024r. – „Leśna Dyskoteka” z poczęstunkiem.

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa II Wiewiórki | Brak komentarzy

„Supemoce”, „Witajcie w naszej bajce”, „Mam tę moc”, „Krecik ma zielony berecik” to ulubione piosenki naszych dzieci i dziś oczywiście nie zabrakło tych utworów na „Leśnej dyskotece”. Tańczyły i wspólnie śpiewały, chętnie też bawiły się, wymyślając różne zabawy. Dziękujemy Rodzicom za owocki,soki i inne słodysie.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5p1q0l (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry