Zabawy SENSORYCZNE „Wakacje na wesoło” u Biedronek

| Kategoria: Grupa I Biedronki | Brak komentarzy

Dzieci bawiły się znakomicie, śmiechu było bardzo dużo gdy cokolwiek przyklejało się dzieciom do stópek. Do zajęć użyliśmy makaronu, ryżu, które farbowane były barwnikami spożywczymi. Użyliśmy również płatków kukurydzianych, mąki a także pomarańczy. Było wesoło, kolorowo i zabawnie ;)

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

0b6t4v (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry