Wycieczka do Folwarku Podkowa

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa V Misie | Brak komentarzy

Dziś wybraliśmy się na wycieczkę autokarową do Folwarku zwierzęcego. Była to nasza pierwsza tak daleka wyprawa i do tego jeszcze autokarem. Wszyscy z niecierpliwością wyczekiwali autokaru .I ruszyliśmy w drogę. Po tarciu na miejsce czekały nas różne atrakcje, zresztą zobaczcie sami.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1f7a3g (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry