Biedronki obchodziły dzień pszczół.

| Kategoria: Grupa I Biedronki | Brak komentarzy

Biedronki obchodziły dzień Pszczół.
Tego dnia dzieci miały okazję poznać fascynujący świat pszczół, odkrywając, jak bardzo te malutkie stworzenia wpływają na nasze życie i otaczający nas świat przyrody. Przedszkolaki, brały udział w różnorodnych aktywnościach związanych z pszczołami, nie tylko uzyskały wiedzę o ważnej roli tych zapylaczy w przyrodzie i ich wpływie na roślinność, ale także rozwijały kreatywność przy pracy plastycznej. Liczyły również pszczółki,które wlatują do ula, a na samym końcu smakowaliśmy miód rzepakowy.

Dzieci po swojemu określiły smak miodu, nie jest kwaśny,słony, ani słodki tylko PYSZNY ;)

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2y6a7d (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry