Słoneczka na Festynie z okazji Dnia Dziecka.

| Kategoria: festyn, Grupa VII Słoneczka | Brak komentarzy

Festyn z okazji Dnia Dziecka odbył się tuż przed dniem Mamy. Słoneczka postanowiły zrobić niespodziankę i przygotowały piosenki dla mam i tatusiów obecnych na festynie. Piosenki były życzeniami z okazji zbliżających się Świąt Mamy i Taty. mamy nadzieję, że niespodzianka się podobała.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

0v2m9i (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry